Contact

 Talentmakelaars

Alvy100
Alvy Rakimin (Talentmakelaar Zuid)
Tel: 06-22605606
a.rakimin@combiwel.nl

 

LOTTE100

Lotte Wijnstroot (Talentmakelaar Oud-West en Bos en Lommer)
Tel: 06-43083305
l.wijnstroot@combiwel.nl

 

 

Els Overgoor (Talentmakelaar West)
Tel: 020-6126264
e.overgoor@combiwel.nl

 

annelien2

Annelien Winters (Praktijk ontwikkelaar Brede Talentontwikkeling)
Tel: 06-14524045
a.winters@combiwel.nl

 

 

 

 

Kindercoaches

BALDINO

Balduino Sierra (Kindercoach)
Tel/whatsapp: 06-42276017
b.sierra@combiwel.nl

 

 

LEVANNAH

Levanah Blutbacher (Kindercoach)
Tel: 06-83597385
l.blutbacher@combiwel.nl